“Людина народжена бути здоровою, щасливою, успішною.”

Якісне очищення і відновлення в Клініці ЛАД

Хочете жити довго, без ліків, повними фізичних та інтелектуальних сил?

Пройдіть унікальний 5-ти, 12-ти, 19-ти або 26-ти денний інтенсивний курс лікування в нашій клініціВи відновите
сили, імунітет і здоров'я
Очистіть
печінку, нирки, лімфу, судини і шкіру
позбудетеся
від хвороб, зайвої ваги, втоми, безсоння і алергій
Детальніше →
Курс містить у собі
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, дієтичне харчування, трав'яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні ручні і апаратні масажі, інші процедури
  • багато, багато іншого
Ознайомитися →
Наталья
Мы с мужем прошли 5 дневный курс, нам очень понравилось ВСЁ! Очень благодарны коллективу клиники ЛАД в Капитановке! Спасибо огромное! Обязательно вернемся и рекомендуем всем кто сомневается в выборе клиники,…
Читати далі
Ирина
Доброе утро! Огромная благодарность коллективу клиники за профессионализм,радушие, .Спасибо, что Вы есть. Удачи Вам и процветания!!!
Читати далі
Анатолий
Здравствуйте! Выражаю огромную благодарность персоналу клиники за профессионализм, внимательность и заботу. Кроме ощутимого оздоровления остались и позитивные впечатления от клиники в целом. Спасибо.
Читати далі
Виктор
Огромное Вам спасибо!!!! И низкий поклон! :) За отличное самочувствие, за заботу и терпение! Мне было предоставлено лечение на высшем уровне, обязательно вернусь снова! Процветания Вам и всего доброго!
Читати далі
ТОП 5 полезных каш — Все буде добре — Выпуск 137
Главный врач Клиники Лад Лариса Бойченко перевернет ваше восприятие каш! Оказывается, без их употребления, наш организм существенно страдает!
Дивитися

Бажання людини залишатися молодим і здоровим природно. Але досить часто цьому перешкоджає наш спосіб життя, стреси, екологія та інші, негативно впливають фактори. Тому обійтися без допомоги фахівців у подоланні хвороб досить складно. Звернувшись в клініку «Лад», Ви забудете про те, що таке хронічна втома, алергія, безсоння, хвороби.

Ви зможете відпочити, розслабитися і на якийсь час забути про бунтівних буднях. Для Вас ми зможемо запропонувати курс, що включає схуднення і омолодження організму, а саме: очищення внутрішніх органів, судин, шкіри. Курс перебування в нашій клініці включає надання місця проживання, харчування, проведення медичного обстеження, процедури та багато іншого. Ми допоможемо Вам подолати алергічні захворювання, позбутися надмірної ваги, безсоння, хронічного холециститу, хронічного гепатиту, дисбактеріозу кишечника, болі в суглобах, частих головних болів, подолати психологічну напругу і інші неприємності, що заважають повною мірою насолоджуватися життям.

Наша методика заснована на тому щоб за допомогою відновлення роботи печінки, кишечника, підшлункової залози відновити обмінні процеси в організмі, що в комплексі з дієтичним харчуванням методами вісцеральної терапії, ендоекологічної реабілітації — спосіб нормалізації стану організму, який полягає у використанні зборів лікарських рослин, поєднанні фізіотерапевтичного впливу з нормалізують діяльність шлунка і кишечника ентеросорбентами, вітамінами і мікроелементами, дає можливість відновити правильне розташування внутрішніх органів, ліквідувати венозний і лімфатичний застій, поліпшити кровопостачання органів, а значить, відновити їх функції і провести більш ефективне очищення всього організму. У нас Вас чекають масажні процедури, фіточаї, достаток фруктів, свіжовичавлені соки, правильне збалансоване харчування, лікувальна гімнастика, і багато інших процедури, завдяки яким Ви відчуєте внутрішню і зовнішню гармонію.

Будьте з нами