“Людина народжена бути здоровою, щасливою, успішною.”

Для удобства наших пациентов в клинике Лад «Перлына Днепра» с 1 июля начинается реконструкция.

Рады Вас принять в загородном расположении клиники, село Капитановка.

Якісне очищення і відновлення в Клініці ЛАД

Хочете жити довго, без ліків, повними фізичних та інтелектуальних сил?

Пройдіть унікальний 5-ти, 12-ти, 19-ти або 26-ти денний інтенсивний курс лікування в нашій клініціВи відновите
сили, імунітет і здоров'я
Очистіть
печінку, нирки, лімфу, судини і шкіру
позбудетеся
від хвороб, зайвої ваги, втоми, безсоння і алергій
Детальніше →
Курс містить у собі
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, дієтичне харчування, трав'яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні ручні і апаратні масажі, інші процедури
  • багато, багато іншого
Ознайомитися →
Кристина
Одновременно кавалифицированный и невероятно заботливый персонал. Точная доказательная медицинская диагностика – и ни одного лишнего медикаментозного назначения. Ощущение, что я вернулась с курорта, где беззаботно прожила года 2 Благодарю Клинику…
Читати далі
Ирина
Я боялась, что будет сложновато и скучновато... В итоге - я не хочу уезжать!!! Я такого улыбчивого и заботливого персонала не видела нигде. Дни очень насыщенные и на безделье времени…
Читати далі
Ирина
Отзыв Галины Донцовой
Курс очистки организма в клинике Лад под Киевом с программой САТ и фейсфитнесом улучшили моё физическое и эмоциональное состояние. В теле ощущения расслабленности, чистоты, ясности, лёгкости, молодости.
Программа очистки…
Читати далі
Ирина
Это была просто волшебная поездка от которой я не ожидала столько удовольствий!!!
1.Компания конечно -это для меня все))5 дней общения с такими веселыми и интересными людьми!
Насмеялись вдоволь-получила полную смехотерапию! Атмосфера создалась…
Читати далі
ТОП 5 полезных каш — Все буде добре — Выпуск 137
Главный врач Клиники Лад Лариса Бойченко перевернет ваше восприятие каш! Оказывается, без их употребления, наш организм существенно страдает!
Дивитися

Бажання людини залишатися молодим і здоровим природно. Але досить часто цьому перешкоджає наш спосіб життя, стреси, екологія та інші, негативно впливають фактори. Тому обійтися без допомоги фахівців у подоланні хвороб досить складно. Звернувшись в клініку «Лад», Ви забудете про те, що таке хронічна втома, алергія, безсоння, хвороби.

Ви зможете відпочити, розслабитися і на якийсь час забути про бунтівних буднях. Для Вас ми зможемо запропонувати курс, що включає схуднення і омолодження організму, а саме: очищення внутрішніх органів, судин, шкіри. Курс перебування в нашій клініці включає надання місця проживання, харчування, проведення медичного обстеження, процедури та багато іншого. Ми допоможемо Вам подолати алергічні захворювання, позбутися надмірної ваги, безсоння, хронічного холециститу, хронічного гепатиту, дисбактеріозу кишечника, болі в суглобах, частих головних болів, подолати психологічну напругу і інші неприємності, що заважають повною мірою насолоджуватися життям.

Наша методика заснована на тому щоб за допомогою відновлення роботи печінки, кишечника, підшлункової залози відновити обмінні процеси в організмі, що в комплексі з дієтичним харчуванням методами вісцеральної терапії, ендоекологічної реабілітації — спосіб нормалізації стану організму, який полягає у використанні зборів лікарських рослин, поєднанні фізіотерапевтичного впливу з нормалізують діяльність шлунка і кишечника ентеросорбентами, вітамінами і мікроелементами, дає можливість відновити правильне розташування внутрішніх органів, ліквідувати венозний і лімфатичний застій, поліпшити кровопостачання органів, а значить, відновити їх функції і провести більш ефективне очищення всього організму. У нас Вас чекають масажні процедури, фіточаї, достаток фруктів, свіжовичавлені соки, правильне збалансоване харчування, лікувальна гімнастика, і багато інших процедури, завдяки яким Ви відчуєте внутрішню і зовнішню гармонію.

Будьте з нами