Будьте з нами:

Лікування хронічного безсоння

Безсоння – це одно з найпоширеніших захворювань, з яким стикаються жителі багатьох розвинених країн. Відсутність повноцінного відпочинку може негативно відбитися на якості життя людини, оскільки порушується робота організму, змінюється психоемоційний стан, погіршується розумова діяльність.

Безсоння може мати різні форми:

  • перехідна – порушення сну, пов’язане із стресом, переживаннями, зміною режиму пильнування і відпочинку : як правило, такі прояви носять тимчасовий характер;
  • короткочасна – стан, що виникає внаслідок психологічних проблем, тривалих змін в режимі пильнування і відпочинку, яке легко піддається лікуванню;
  • хронічна – найнебезпечніша форма безсоння, яке може вплинути на роботу організму і якість життя людини в майбутньому.

Причини і симптоми хронічного безсоння

Про набуття захворюванням хронічної форми можна говорити у тому випадку, якщо порушення сну спостерігається впродовж 4-х тижнів і більше. Погіршенню стану можуть сприяти чинники:

  • наявність психічних і соматичних захворювань, які носять постійний характер;
  • надмірне вживання алкоголю, прийом наркотичних препаратів і психотропних речовин;
  • різні розлади сну.

Відсутність повноцінного відпочинку вночі впродовж тривалого періоду може супроводжуватися денними симптомами – зниженням розумової активності, погіршенням пам’яті, дратівливістю, головним болем напруги.

Такий стан не можна залишати без уваги. Для поліпшення якості життя і відвертання розвитку інших захворювань необхідно вчасно звертатися до кваліфікованих фахівців.

Діагностика і лікування захворювання в клініці “Лад”

У Україні приблизно у 10% пацієнтів, що страждають розладом сну, діагностована хронічна форма. Такий стан може проявлятися як окреме захворювання, так і в якості супутнього симптому інших хвороб. Саме тому при виявленні подібних проблем необхідно проходити комплексну діагностику.

Фахівці медичного центру “Лад” в Києві готові надати кваліфіковану допомогу в процесі боротьби з порушеннями сну. Курс лікування може включати як медикаментозну, так і немедикаментозну терапію, зміну способу життя і робочого графіку.

Питаннями цього характеру займається врач-сомнолог. Проте для з’ясування першопричини такого стану, ефективного усунення проблеми і відвертання рецидивів можуть знадобитися консультації психолога, невропатолога і інших фахівців.

Курс лікування призначається індивідуально з урахуванням усіх особливостей прояву захворювання і стану здоров’я пацієнта.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: