+38 (097) 586 555 7

Для виклику клікніть по номеру

+38 (097) 586 555 7 +38 (067) 712 68 12
“Людина народжена бути здоровою, щасливою, успішною.”

⭐ К юбилею 🌿клиники «Лад»🌿 каждый пациент с первого посещения получает скидочную карту 🎁

Качественное очищение и восстановление организма в Клинике ЛАД

Хочете жити довго, без ліків, повними фізичних та інтелектуальних сил?

Пройдіть унікальний 5-ти, 12-ти, 19-ти або 26-ти денний інтенсивний курс лікування в нашій клініціВи відновите
сили, імунітет і здоров'я
Очистіть
печінку, нирки, лімфу, судини і шкіру
позбудетеся
від хвороб, зайвої ваги, втоми, безсоння і алергій
Детальніше →
Курс містить у собі
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, дієтичне харчування, трав'яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні ручні і апаратні масажі, інші процедури
  • багато, багато іншого
Ознайомитися →

Очищення організму в Києві

Очищення організму в Києві — чи не єдиний спосіб відновити гарне самопочуття, після шкоди завданої організму проживанням в мегаполісі. Стреси, забруднене повітря, нестача сну, сидячий спосіб життя, незбалансоване харчування — далеко не повний перелік того, що з часом послаблює і розхитує здоров’я більшості киян. 

Відновити ресурси організму просто — потрібно проводити регулярну чистку та детоксикацію організму.

Клініка ЛАД на Столичному шосе з радістю допоможе Вам якісно та кваліфіковано впоратися з цим завданням!

Очищення організму в Київській області

Очищення організму для жителів Київської області не менш важливе — промислові підприємства, хронічна втома, важкі умови праці та несприятлива екологічна обстановка призводять до зниження імунітету, загостренню хронічних хвороб та передчасному старінню.

На щастя, і для жителів області є унікальне місце провести очищення організму — клініка ЛАД в с. Капітанівка!

Переваги клініки Лад

Об’єднує обидва філіала концепція самої клініки — це місцезнаходження в

 в екологічно чистій місцевості, де крім обов’язкових лікувальних процедур пацієнти можуть гуляти в парку, насолоджуючись природою, плавати, приймати сонячні ванни і відпочивати від повсякденних справ.

Так само до переваг клініки сміливо можна віднести ввічливий і компетентний персонал, просторі комфортні номери з усіма зручностями і звичайно ж кухня.

Повноцінне харчування та трав’яні чаї — це база, яка допомагає реалізовувати основні напрямки роботи клініки.

Программа очищення організму та детоксикації в клініці Лад

Чистка організму і детоксикація це основні напрямки роботи клініки. Для того щоб повноцінно їх реалізувати ми вивчили найпоширеніші методики і розробили програму, яка протягом тривалого часу показує чудові результати в лікуванні таких захворювань:

  • Алергії
  • Хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту (холецистит, гастродуоденіт, запори, дисбактеріоз кишечника, гепатит)
  • Синдром хронічної втоми
  • ожиріння
  • Болі в хребті, суглобах і часті головні болі
  • Безсоння

Програма очищення організму багаторівнева і включає в себе як безпосередню роботу з фахівцями — лікарями, масажистами, тренерами, дієтологами, так і формування нових звичок і способу мислення за рахунок лекцій і бесід, що дає тривалий ефект і змінює життя на краще.

Програма заснована на комплексі процедур, спрямованих на відновлення роботи органів шлунково-кишкового тракту, та адаптується під кожного пацієнта з поправкою на індивідуальні особливості організму. Перед початком курсу проводиться оцінка стану здоров’я.

Серед напрямів, які використовуються при очищенні організму в клініці Лад, є дієтотерапія, яка підбирається в залежності від стану здоров’я та бажаного результату, лікувальна гімнастика, юмейхотерапія, вісцеральна терапія, сокотерапія, сліпе зондування, тюбаж, безліч видів масажу — починаючи від звичайних загального , антицелюлітного, тонізуючого і медового, до баночного і нейроседативного, і навіть таких рідкісних, як масаж зв’язок і суглобів, акупресури і тибетського масажу стоп і кистей.

Клініка ЛАД надає можливість пройти курс очищення організму довжиною 5, 12, 19 або 26 днів.

Що Вас чекає після проходження курсу?

Методика ендоекологічної реабілітації, яка використовується в клініці Лад, забезпечує довгостроковий ефект відновлення життєвих сил, імунітету і загального стану організму.

Після проходження курсу Ви придбаєте корисні харчові звички, будете по іншому дивитися на їжу. Ви отримаєте багато нових знань про здоровий спосіб життя і правильну організацію режиму дня. Як бонус — зниження ваги, поліпшення стану шкіри, нігтів і волосся. Наші пацієнти залишають клініку бадьорими, повними сил і налаштованими на нові звершення.

Саме тому більшість наших гостей не тільки повертаються до нас, а й рекомендують нас своїм друзям і близьким.

Виктория
Прошла курс осенью, но написать отзыв решилась только сейчас. Эффект от детокс-курса не только держится, кажется, он усиливается со временем! А благодаря советам главного врача клиники Ларисы Бойченко, я за…
Читати далі
Виктория
Прошла курс осенью, но написать отзыв решилась только сейчас. Эффект от детокс-курса не только держится, кажется, он усиливается со временем! А благодаря советам главного врача клиники Ларисы Бойченко, я за…
Читати далі
Евгений
Посещаю Клинику Лад уже более 6 лет, в этот раз проходила лечение в Конче -Заспе на Столичном шоссе. Как всегда радушный и профессиональный персонал. Благодарю Клинику Лад и каждого сотрудника,…
Читати далі
Евгений
Посещаю Клинику Лад уже более 6 лет, в этот раз проходила лечение в Конче -Заспе на Столичном шоссе. Как всегда радушный и профессиональный персонал. Благодарю Клинику Лад и каждого сотрудника,…
Читати далі
Будьте з нами
ТОП 5 полезных каш — Все буде добре — Выпуск 137
Главный врач Клиники Лад Лариса Бойченко перевернет ваше восприятие каш! Оказывается, без их употребления, наш организм существенно страдает!
Дивитися