“Людина народжена бути здоровою, щасливою, успішною.”

Якісне очищення організму від паразитів, шлаків, токсинів в Клініці ЛАД

Хочете жити довго, без ліків, повними фізичних та інтелектуальних сил?

Пройдіть унікальний 5-ти, 12-ти, 19-ти або 26-ти денний інтенсивний курс очищення організму в нашій клініці

 

Ви відновите
сили, імунітет і здоров’я
Зможете очистити
печінку, нирки, лімфу, судини і шкіру
Позбудетесь
від хвороб, зайвої ваги, втоми, безсоння і алергій
Подробиці →
Курс очищення організму включає в себе
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, дієтичне харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні ручні і апаратні масажі
  • багато, багато іншого

Ознайомитись →

 

Очищення організму в Києві

Очищення організму від шлаків, токсинів в Києві — чи не єдиний спосіб відновити гарне самопочуття, після шкоди завданої організму проживанням в мегаполісі. Стреси, забруднене повітря, нестача сну, сидячий спосіб життя, незбалансоване харчування — далеко не повний перелік того, що з часом послаблює і розхитує здоров’я більшості киян. 

Відновити ресурси організму просто — потрібно проводити регулярну чистку організму.

Клініка ЛАД на Столичному шосе з радістю допоможе Вам якісно та кваліфіковано впоратися з цим завданням!

Очищення організму в Київській областіЛечение печени

Очищення організму від шлаків та токсинів для жителів Київської області не менш важливе — промислові підприємства, хронічна втома, важкі умови праці та несприятлива екологічна обстановка призводять до зниження імунітету, загостренню хронічних хвороб та передчасному старінню.

На щастя, і для жителів області є унікальне місце провести очищення організму — клініка ЛАД в с. Капітанівка!

Переваги клініки Лад

Об’єднує обидва філіала концепція самої клініки — це місцезнаходження в екологічно чистій місцевості, де крім обов’язкових лікувальних процедур пацієнти можуть гуляти в парку, насолоджуючись природою, плавати, приймати сонячні ванни і відпочивати від повсякденних справ.

Так само до переваг клініки сміливо можна віднести ввічливий і компетентний персонал, просторі комфортні номери з усіма зручностями і звичайно ж кухня.

Повноцінне харчування та трав’яні чаї — це база, яка допомагає реалізовувати основні напрямки роботи клініки.

Программа очищення організму від шлаків та токсинів в клініці Лад

Очищення організму від шлаків це основний напрямок роботи клініки. Для того щоб повноцінно їх реалізувати ми вивчили найпоширеніші методики і розробили програму, яка протягом тривалого часу показує чудові результати в лікуванні таких захворювань:

  • Алергії
  • Хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту (холецистит, гастродуоденіт, запори, дисбактеріоз кишечника, гепатит)
  • Синдром хронічної втоми
  • ожиріння
  • Болі в хребті, суглобах і часті головні болі
  • Безсоння

Програма очищення організму від шлаків та токсинів багаторівнева і включає в себе як безпосередню роботу з фахівцями — лікарями, масажистами, тренерами, дієтологами, так і формування нових звичок і способу мислення за рахунок лекцій і бесід, що дає тривалий ефект і змінює життя на краще.

Програма заснована на комплексі процедур, спрямованих на відновлення роботи органів шлунково-кишкового тракту, та адаптується під кожного пацієнта з поправкою на індивідуальні особливості організму. Перед початком курсу проводиться оцінка стану здоров’я.

Клиника Лад

Серед напрямів, які використовуються при очищенні організму в клініці Лад, є дієтотерапія, яка підбирається в залежності від стану здоров’я та бажаного результату, лікувальна гімнастика, юмейхотерапія, вісцеральна терапія, сокотерапія, сліпе зондування, тюбаж, масажі — починаючи від звичайних загального , антицелюлітного, тонізуючого і медового, до баночного

Клініка ЛАД надає можливість пройти курс очищення організму довжиною 5, 12, 19 або 26 днів.

Що Вас чекає після проходження курсу очищення організму від шлаків та токсинів?

Методика ендоекологічної реабілітації, яка використовується в клініці Лад, забезпечує довгостроковий ефект відновлення життєвих сил, імунітету і загального стану організму.

Після проходження курсу Ви придбаєте корисні харчові звички, будете по іншому дивитися на їжу. Ви отримаєте багато нових знань про здоровий спосіб життя і правильну організацію режиму дня. Як бонус — зниження ваги, поліпшення стану шкіри, нігтів і волосся. Наші пацієнти залишають клініку бадьорими, повними сил і налаштованими на нові звершення.

Саме тому більшість наших гостей не тільки повертаються до нас, а й рекомендують нас своїм друзям і близьким.

Будьте з нами
ТОП 5 полезных каш — Все буде добре — Выпуск 137
Главный врач Клиники Лад Лариса Бойченко перевернет ваше восприятие каш! Оказывается, без их употребления, наш организм существенно страдает!
Дивитися