“Людина народжена бути здоровою, щасливою, успішною.”

Якісне очищення організму в Клініці ЛАД

Хочете жити довго, без ліків, повними фізичних та інтелектуальних сил?

Пройдіть унікальний 5-ти, 10-ти денний інтенсивний курс очищення організму в нашій клініці

 

Ви відновите
сили, імунітет і здоров’я
Зможете очистити
печінку, нирки, лімфу, судини і шкіру
Позбудетесь
від хвороб, зайвої ваги, втоми, безсоння і алергій
Подробиці →
Курс очищення організму включає в себе
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, дієтичне харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні ручні і апаратні масажі
  • багато, багато іншого

Ознайомитись →

 

Відновлення після COVID-19

Ви перенесли COVID-19? Тоді Ви, точно, потребуєте реабілітації. Незалежно від форми і тяжкості перебігу COVID-19, короновірус залишає в организмі людини руїни. У одних – на слизовій носа, у інших – в легенях, у деяких в хребті та суглобах, а, найгірше в психо-емоційному стані. Ми відновимо пошкоджені COVID-19 системи і тканини. Для цього в клініці Лад разработані особливі програми.

Очищення організму в Києві

Очищення організму в Києві – чи не єдиний спосіб відновити гарне самопочуття, після шкоди завданої організму проживанням в мегаполісі. Стреси, забруднене повітря, нестача сну, сидячий спосіб життя, незбалансоване харчування – далеко не повний перелік того, що з часом послаблює і розхитує здоров’я більшості киян. 

Відновити ресурси організму просто – потрібно проводити регулярну чистку організму.

Клініка ЛАД на Столичному шосе з радістю допоможе Вам якісно та кваліфіковано впоратися з цим завданням!

Очищення організму в Київській областіЛечение печени

Очищення організму від шлаків та токсинів для жителів Київської області не менш важливе – промислові підприємства, хронічна втома, важкі умови праці та несприятлива екологічна обстановка призводять до зниження імунітету, загостренню хронічних хвороб та передчасному старінню.

На щастя, і для жителів області є унікальне місце провести очищення організму – клініка ЛАД в с. Капітанівка!

Переваги клініки Лад

Об’єднує обидва філіала концепція самої клініки – це місцезнаходження в екологічно чистій місцевості, де крім обов’язкових лікувальних процедур пацієнти можуть гуляти в парку, насолоджуючись природою, плавати, приймати сонячні ванни і відпочивати від повсякденних справ.

Так само до переваг клініки сміливо можна віднести ввічливий і компетентний персонал, просторі комфортні номери з усіма зручностями і звичайно ж кухня.

Повноцінне харчування та трав’яні чаї – це база, яка допомагає реалізовувати основні напрямки роботи клініки.

Программа очищення організму в клініці Лад

Очищення організму від шлаків це основний напрямок роботи клініки. Для того щоб повноцінно їх реалізувати ми вивчили найпоширеніші методики і розробили програму, яка протягом тривалого часу показує чудові результати в лікуванні таких захворювань:

  • Алергії
  • Хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту (холецистит, гастродуоденіт, запори, дисбактеріоз кишечника, гепатит)
  • Синдром хронічної втоми
  • ожиріння
  • Болі в хребті, суглобах і часті головні болі
  • Безсоння

Програма очищення організму багаторівнева і включає в себе як безпосередню роботу з фахівцями – лікарями, масажистами, тренерами, дієтологами, так і формування нових звичок і способу мислення за рахунок лекцій і бесід, що дає тривалий ефект і змінює життя на краще.

Програма заснована на комплексі процедур, спрямованих на відновлення роботи органів шлунково-кишкового тракту, та адаптується під кожного пацієнта з поправкою на індивідуальні особливості організму. Перед початком курсу проводиться оцінка стану здоров’я.

Клиника Лад

Серед напрямів, які використовуються при очищенні організму в клініці Лад, є дієтотерапія, яка підбирається в залежності від стану здоров’я та бажаного результату, лікувальна гімнастика, юмейхотерапія, вісцеральна терапія, сокотерапія, сліпе зондування, тюбаж, масажі – починаючи від звичайних загального , антицелюлітного, тонізуючого і медового, до баночного

Клініка ЛАД надає можливість пройти курс очищення організму довжиною 5, 12, 19 або 26 днів.

Що Вас чекає після проходження курсу очищення організму?

Методика ендоекологічної реабілітації, яка використовується в клініці Лад, забезпечує довгостроковий ефект відновлення життєвих сил, імунітету і загального стану організму.

Після проходження курсу Ви придбаєте корисні харчові звички, будете по іншому дивитися на їжу. Ви отримаєте багато нових знань про здоровий спосіб життя і правильну організацію режиму дня. Як бонус – зниження ваги, поліпшення стану шкіри, нігтів і волосся. Наші пацієнти залишають клініку бадьорими, повними сил і налаштованими на нові звершення.

Саме тому більшість наших гостей не тільки повертаються до нас, а й рекомендують нас своїм друзям і близьким.

Ліцензія МОЗ України АГ №598000 від 26.07.12р.

Будьте з нами
ТОП 5 полезных каш – Все буде добре – Выпуск 137
Главный врач Клиники Лад Лариса Бойченко перевернет ваше восприятие каш! Оказывается, без их употребления, наш организм существенно страдает!
Дивитися