Будьте з нами:

Детоксикація організму

Детоксикація – це медичні дії, спрямовані на очищення організму від токсинів. Процедури по детоксикації припускають блокування негативного впливу токсичних речовин з подальшим їх виведенням з організму. Природна детоксикація в комплексі з антидотної терапією застосовується при мікроелементних отруєннях. У складних випадках, коли елімінує системи організму не функціонують, у клініках проводять штучну детоксикацію.

При гострих клінічних токсикозах першим етапом очищення організму є виявлення отруйної фактора і запобігання потрапляння токсичного елементу в організм. Очищення ШКТ, форсований діурез, регуляція ферментів – це методи природної детоксикації. У важких випадках – штучні методи детоксикації на базі клінік, такі як гемодіаліз, гемосорбція, перитонеальний діаліз іт.п) Хронічний токсикоз організму, на ряду з природними та штучними методами, вимагає обов’язкової антидотної терапії. Ефективними вважаються тривалі регулярні курси в клініках по очищенню. Тільки за умови регулярного повторення антидотної терапії детоксикація організму має успішний результат. Очищення організму відбувається за певною схемою, прийнятої в більшості клінік.

  1. Запобігання попадання токсину через шкіру, дихальні шляхи, слизові оболонки, шлунок або кишечник.
  2. Активізація виведення токсиканту з організму за допомогою ентеросорбентів і процедур штучної детоксикації. У нашій клініці проводиться комплексна терапія і підбираються найбільш ефективні комбінації терапевтичних методів.
  3. Застосування антидотної терапії протягом усього періоду детоксикації організму на базі клінік.
  4. Очищення організму від отруйної елемента за рахунок мікроелемента – антагоніста.
  5. Вітамінотерапія з акцентом на вітамінах групи В, А, Е, С
  6. Призначення дієти з урахуванням особливостей отруєння і процедур детоксикації організму, які були проведені.

Наша клініка пропонує найсучасніші та ефективні методи очищення організму. Говорячи про детоксикації, слід згадати препарат «Детокс», який застосовується в клініках при комплексному очищенні організму і в профілактичних цілях. Детокс підвищує активність ферментних і видільних систем організму, зв’язує і усуває токсини, покращує роботу органів гепатобіліарної зони, знижує запальні процеси. До складу «Детокс» входять природні компоненти об’єднані в колоїдний фітокомплекс. В клініках «Детокс» приписують при хронічних токсикозах, дисбактеріозах, ожирінні, алергіях, алкоголізмі і т.д.

Ви будете здорові!

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого

Телефонуйте: (044) 22-12-555

Вернуться в рубрику А чи знаєте Ви. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Comments are closed.