⭐ К юбилею 🌿клиники «Лад»🌿 каждый пациент с первого посещения получает скидочную карту 🎁

Лікування ожиріння

Ожиріння — це захворювання, що характеризується надмірною вагою за рахунок збільшення маси жирової тканини. Ожиріння розрізняють за ступенем (маси жирової тканини) і за типами (класифікація в залежності від причин виникнення ожиріння). Ожиріння може спровокувати розвиток діабету, гіпертонії і ряду інших хвороб. Щоб виявити причину ожиріння необхідно пройти обстеження у лікарів у клініці, дієтолога, ендокринолога, терапевта, психолога. Часто причиною ожиріння є порушення в ендокринній системі, тому клінічні дослідження необхідні.

У Києві існує безліч клінік, як багатопрофільних, так і спеціалізованих на лікуванні ожиріння. У більшості київських клінік пропонують наступний спектр послуг з лікування ожиріння: — діагностика у фахівців; — розробка дієти і призначення медикаментозного лікування; — кодування; — лікувальні Масаж; — косметологічні процедури; — хірургічні методи лікування: ліпосакція, абдомінопластика, пластична хірургія, установка внутрішлункового балона.

Згідно зі статистикою, причиною ожиріння частіше бувають психологічні проблеми, а не ігнорування здорового харчування. Інтернет пропонує масу способів позбавлення від зайвої ваги, але тільки діагностика в клініці, виявлення причини, спостереження фахівця і правильно складене лікування можуть вилікувати ожиріння, нормалізувати функціонування систем всього організму, поліпшити психологічний стан і зберегти цей позитивні результат на довго.

На базі нашої клініки в Києві ми пропонуємо найсучасніші методики лікування ожиріння. Це комплексні програми зі зниження маси тіла, розроблені провідними фахівцями Європи. Крім того, наша клініка пропонує психологічне лікування — кодування від ожиріння, і інноваційну процедуру — ультразвукову ліпосакцію. Лікування ожиріння це тривалий процес, який вимагає старанної роботи над собою. Фахівці нашої клініки допоможуть Вам пройти всі етапи лікування, їх професійні рекомендації та психологічна підтримка і Ваші зусилля гарантовано дадуть позитивний результат!

Ви будете здорові!

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого

Телефонуйте: (044) 22-12-555

Вернуться в рубрику А чи знаєте Ви. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.