Будьте з нами:

Лікування псоріазу

Наша клініка пропонує повне обстеження і лікування псоріазу. Псоріаз – це незаразні хронічне захворювання шкіри, яке може вражати суглоби і нігті. До сьогоднішнього дня причина псоріазу точно не ясна, але відомо, що захворювання може бути спровоковано порушеннями ендокринної та нервової систем, обміну речовин, хронічні інфекційні хвороби, порушення функціонування печінки і спадкова схильність. Клітини шкіри, уражені псоріазом, мають життєвий цикл 4-5 днів, тоді як, нормальним є цикл в 30 днів. Для ефективного лікування необхідно в клініці визначити вид псоріазу, і хоча не існує точної класифікації, можна виділити кілька типів:

  • звичайний псоріаз;
  • поразка всього шкірного покриву;
  • ураження суглобів;
  • ураження нігтів.

Прояв псоріазу індивідуально, отже – лікування теж суто індивідуальне. Після виявлення в кліці основної причини хвороби лікар дерматолог в призначає лікування псоріазу. Причиною може бути стрес, порушення ендокринної системи, медпрепарати, інфекції і в кожному випадку, лікування буде відрізнятися. Не залежно від методів метою клінічного лікування є нормалізація життєвого циклу клітин епідермісу.

Комплексне тривале лікування з обов’язковим дотриманням встановленого харчування і під наглядом клініки, зазвичай дає позитивний результат. Ефективність лікування може підвищитися при відповідному для хворого кліматі, морське повітря, тепло і сонячні ванни може вилікувати легкі форми захворювання.

Комплексне лікування також включає застосування зовнішніх препаратів, мазей, фототерапії, лазеротерапії і т.д. У важких формах в період загострення необхідно внутрішнє медикаментозне лікування, іноді в стаціонарі клініці. При будь-якому прояві псоріазу необхідно дотримуватися правильне харчування і дієту, приписану лікарем. Лікування псоріазу включає регулярні курси очищення печінки і прийому вітамінів. Наша клініка гарантує індивідуальний підхід і якісні дослідження на базі клініки.

Ви будете здорові!

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого

Телефонуйте: (044) 22-12-555

Вернуться в рубрику А чи знаєте Ви. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Comments are closed.