Будьте з нами:
Про клініку «Лад»

Клініка «Лад» розташована в передмісті Києва в селі Капітанівка

Клініка відновної медицини «Лад» – це якісно організоване лікування та відпочинок на тлі красивого ландшафту. Всі ці умови забезпечують нашим гостям сприятливий психологічний фон, викликають у них позитивні емоції і відроджують радість життя.

З самого початку відвідування вас зустріне турботливий персонал, затишна і розкішна обстановка, прекрасно обладнані номери.

Слова «лікування», «зрошення», «фізіотерапія» – несумісні з відчуттями, які отримуєш в клініці під час перебування. Скоріше, це – турбота, любов, дбайливе але наполегливе і терпляче ставлення.

З першого дня, відповідно до стану здоров’я, дуже просто, але високопрофесійно кожному індивідуально підбирається ефективна методика лікування. Це і дієтичне харчування, засноване на великій кількості овочів, фруктів, цільнозернових каш, свіжих соків, і лікувальні фіточаї на основі трав, зібраних в екологічно чистих зонах Україні, і лікувальна гімнастика, і юмейхотерапія.

Погодьтеся, сліпе зондування і тюбаж, що застосовуються при захворюваннях жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, печінки – не найприємніша процедура, але фахівці клініки так вміло підходять до цих делікатних питань, що і ці процедури стають комфортними і приємними.

Очищення кишечника, нирок, печінки, легенів, шкіри – завдяки цим процедурам стан вашого здоров’я помітно покращиться, ви зможете попередити розвиток серйозних захворювань, а також позбутися від хронічної втоми, нездужань і надмірної ваги.

У клініці застосовуються методи вісцеральної терапії, і в комплексі з методиками ендоекологічної реабілітації це дає можливість відновити правильне розташування внутрішніх органів, ліквідувати венозний і лімфатичний застій, поліпшити кровопостачання органів, а значить, відновити їх функції і провести більш ефективне очищення всього організму.

Всі процедурні кабінети клініки відновної медицини «Лад» оснащені сучасним медичним обладнанням, що дозволяє здійснювати очищення та оздоровлення організму за унікальними перевіреним методиками. У своїй роботі фахівці клініки дотримуються строго наукових методів, не допускаючи використання неперевірених технологій і методик.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантує облік всіх його особливостей при складанні оздоровчої програми. У клініці «Лад» вам допоможуть відновити життєві сили і не залишать без відповіді жодне ваше запитання.

Ви будете здорові!

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-10ти денний курс інтенсивного лікування

 

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: