Будьте з нами:

Як відновити обмін речовин і схуднути

Зайва вага, ожиріння – ознаки порушення обміну речовин в організмі.

Головна причина, передусім печінка, підшлункова залоза і кишечник не виконують свої функції.

З цієї причини порушується обмін речовин в організмі, з’їдена їжа не перетворюється на енергію, а перетворюється на підшкірний жир. На цьому фоні виникають безліч захворювань : алергія, підвищений артеріальний тиск, цукровий діабет 2-го типу, варикозне розширення вен, камені в жовчному міхурі і у бруньках, болі в хребті і суглобах и.т.д.

У такому стані схуднення не може бути метою.

Мета – відновити обмін речовин за рахунок відновлення роботи печінки, кишечника, підшлункової залози. Услід за цим відступають усі вищеперелічені захворювання.

А вага – вага приходить в норму і не зростае більше ніколи, оскільки для цього в організмі більше немає причин.

У наших пацієнтів прискорюються усі обмінні процеси: під час першого п’ятиденного етапу – в три – чотири рази, за другі п’ять днів – вдесятеро! А це означає, що організм починає функціонувати оскільки це було десять років тому, усі процеси в організмі проходять як в молодості.

У нашій роботі по очищенню організму і відновленню обміну речовин не використовуються засоби для зниження ваги, популярність яких грунтована на прагненні швидко отримати результат без особливих зусиль. Після неконтрольованого прийому харчових добавок для схуднення в організмі порушується водний баланс, відновити який дуже складно. Будь-які засоби для зниження ваги це насильство над організмом, а насильство організм ніколи не прощає.

який включає

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, живлення, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна і інші процедури
  • багато що, багато що інше

Ви будете здорові !

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-ти денний курс інтенсивного лікування

Дзвоніть : (044) 22-12-555

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: