⭐ К юбилею 🌿клиники «Лад»🌿 каждый пациент с первого посещения получает скидочную карту 🎁

А чи знаєте Ви

Алергія або глистяні інвазії?

Постановка правильного діагнозу — ключ до успішного лікування захворювання. Не завжди симптоматика алергії говорить про наявність зовнішніх подразників. Джерелами алергенів можуть виступати не тільки продукти харчування, пил, пилок рослин, лікарські препарати та інші звичні алергени, а й паразити.

Читать далее

Вплив алергії на лімфовузли

Лимфоузлы — образования округлой или овальной формы, небольшие скопления лимфатической ткани в разных частях тела, в которых образуются защитные клетки. Это барьер, который не позволяет попадать в лимфу микроорганизмам, чужеродным веществам, раковым клеткам и инфекциям.

Читать далее

Джерела дитячої алергії

Алергія — це реакція організму на зовнішній подразник. Такі реакції протікають у дітей більш гостро, ніж у дорослих, оскільки у дитини — не сформувався імунітет. Якщо вчасно не відстежити і не усунути джерело алергії, це може привести до ускладнень у вигляді:

Читать далее

Аквааеробіка: ефективні і приємні заняття для всіх

Аквааеробіка – досить молодий вид спорту, який стає популярним. Особливо актуальні водні процедури в літню пору, коли задушливі тренажерні зали можна замінити на прохолодну і приємну воду, яка розслабить і підбадьорить. Аквааеробікою називають ритмічні рухи у воді під керівництвом інструктора, під музику. У таких занять немає протипоказань – в басейні мінімальні ризики отримання травм, і навантаження розподіляється рівномірно: жодна м’язова група не перевантажується. Цей вид аеробіки допомагає розвинути м’язи, сформувати гарну поставу, зробити суглоби рухливими. Крім того, заняття аквааеробікою сприяють схудненню

Читать далее

Інтоксикація організму: симптоматика та ефективне лікування 

Інтоксикація — це сильне отруєння, яке виникає, коли організм не в силах впоратися з впливом токсичних речовин власними силами. Різниця між отруєнням і інтоксикацією в тому, що під час останньої день відмови від їжі не допоможе вирішити проблему.

Читать далее

Користь гартування, види, технологія

Гартування включає комплекс дій, які допомагаютьзміцнити здоров’я. Завдяки гартуванню підвищуєтьсянаша опірність негативним діям зовнішнього середовища. Це означає, що загартований організм легше будепереносити різкі перепади температур, жару, холод івогкість; не загартований — не зможе підлаштуватися, іотримає переохолодження або перегрівання. Щоботримати довготривалий ефект, треба загартовуватисямінімум декілька місяців.

Читать далее

Ходьба пішки. Користь і вплив на організм

У сучасному ритмі життя важко знайти вільний час для активних тренувань. Прогулянки пішки – спосіб залучитися до здорового способу життя, отримати користь для організму, не витрачаючи час на поїздки до тренажерного залу. Ця альтернатива доступна кожному, у будь-якому місті і у будь-яку пору року. Під час ходьби працюють різні групи м’язів, завдяки чому підтримується тонус усього тіла. Прогулюючись пішки, ви задіюєте біомеханічні і нейрофізіологічні процеси, а не тільки м’язи, тому позитивний ефект від них – комплексний: здоров’я, хороше самовідчуття і схуднення. Також активізується кровотік, інтенсивно збагачуються киснем внутрішні органи, прискорюються обмінні процеси в організмі.

Читать далее

Зниження рівня холестерину

Холестерин — це речовина з ряду ліпідів, бере участь в будівництві і метаболізмі клітин та виробленні статевих гормонів. Він виробляється печінкою, а також надходить в організм з продуктами харчування. Холестерин життєво важливий для людини, тому репутація цієї речовини незаслужено негативна. Підвищений вміст холестерину в крові провокує захворювання серцево-судинної системи і є причиною атеросклерозу.

Читать далее

Ознаки ослабленого імунітету у дорослої людини

Імунітет — це складний механізм, який допомагає нам протистояти інфекціям : вірусним, бактерійним. Імунна система — це комплекс взаємозв’язаних органів, тканин іклітин, які захищають нас від усього стороннього і невідомого, підтримуючи життєздатність у будь-яких ситуаціях.

Читать далее

Відновлення обміну речовин

Перед тим як говорити про відновлення обміну речовин, слід усвідомити, що таке порушення обміну речовин. Обмін речовин це складний хімічний процес перетворення речовин та енергій в організмі. Обмін речовин складається з двох нерозривних процесів: анаболізму і катаболізму. Коли їжа потрапляє в організм і починає перероблятися в корисні речовини, відбувається анаболічний процес.

Читать далее

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма — це алергічне захворювання, хронічне запалення дихальних шляхів, що супроводжується гіперреактивністю бронхів на різні стимули. Астма характеризуються перманентної обструкцією бронх, нападами кашлю, свистячими хрипами, відчуттям здавленості у грудях. Число хворих на астму постійно зростає, цей процес пояснюється декількома факторами

Читать далее

Вегетосудинна дистонія лікування

Вегетосудинна дистонія — це порушення відділу нервової системи, що відповідає за функціонування автономних процесів в організмі, таких як артеріальний тиск, терморегуляція, серцевий ритм, потовиділення і ін . Для правильного лікування слід визначити симптоми вегетосудинної дистонії, яких безліч і вони по-різному проявляються в залежності від фізичних особливостей людини.

Читать далее

Детоксикація організму

Детоксикація — це медичні дії, спрямовані на очищення організму від токсинів. Процедури по детоксикації припускають блокування негативного впливу токсичних речовин з подальшим їх виведенням з організму. Природна детоксикація в комплексі з антидотної терапією застосовується при мікроелементних отруєннях. У складних випадках, коли елімінує системи організму не функціонують, у клініках проводять штучну детоксикацію.

Читать далее

Дисбактеріоз

Дисбактеріоз — синдром, при якому відбувається порушення рівноваги мікроорганізмів в кишечнику. На думку більшості фахівців, захворювання виникає внаслідок інших патологій.

Читать далее

Дискинезия

Розлад фізіологічних рухів жовчних шляхів в результаті різних вегетативно-нервових порушень . Симптоми і течія . Приступообразні болю в правому підребер’ї або під ложечкою, що нагадують печінкову кольку, але зазвичай менш інтенсивні і не супроводжуються іррадіацією в спину, шию. Іноді болі можуть носити тупий характер і тривати довго.

Читать далее

Жовчний міхур

Жовчний міхур має мішкоподібні форму, ємність 40-60 мл. Розташований на нижній поверхні печінки. Стінка жовчного міхура складається із слизової, м’язової і серозної оболонок. У слизовій оболонці є багато складок, які при наповненні жовчного міхура розтягуються. Жовчний міхур служить резервуаром для жовчі, безперервно виділяється печінкою.

Читать далее

Жировий гепатоз

Жировий гепатоз або, іншими словами, жирова інфільтрація печінки — захворювання, що розвивається внаслідок впливу на «ніжний» орган токсичних продуктів, отрут, алкоголю. Можлива поява цієї недуги у хворих, довгі роки страждають на цукровий діабет.

Читать далее

Лікування гіпертонічної хвороби

Гіпертонічна хвороба (гіпертонія) — це порушення функціонування серцево-судинної системи, яке проявляється в підвищеному артеріальному тиску. Спектр причин виникнення гіпертонічної хвороби досить широкий, ця недуга може бути викликаний як генетичними змінами, спадковістю або захворюванням нирок, так і хронічним нервово-психічним напруженням або сильним стресом. Лікування гіпертонічної хвороби залежить від стадії розвитку захворювання.

Читать далее

Лікування ожиріння

Ожиріння — це захворювання, що характеризується надмірною вагою за рахунок збільшення маси жирової тканини. Ожиріння розрізняють за ступенем (маси жирової тканини) і за типами (класифікація в залежності від причин виникнення ожиріння). Ожиріння може спровокувати розвиток діабету, гіпертонії і ряду інших хвороб.

Читать далее

Лікування псоріазу

Наша клініка пропонує повне обстеження і лікування псоріазу. Псоріаз — це незаразні хронічне захворювання шкіри, яке може вражати суглоби і нігті. До сьогоднішнього дня причина псоріазу точно не ясна, але відомо, що захворювання може бути спровоковано порушеннями ендокринної та нервової систем, обміну речовин, хронічні інфекційні хвороби, порушення функціонування печінки і спадкова схильність.

Читать далее

Лікування цукрового діабету другого типу

Цукровий діабет другого типу — найбільш поширений вид діабету. Це хронічна хвороба, що характеризується порушенням роботи підшлункової залози, при якій припиняється вироблення інсуліну або відбувається порушення механізму сприйняття клітинами інсуліну, як результат втрати клітинними рецепторами чутливості до інсуліну.

Читать далее

Лікування екземи на руках

Екзема — це рецидивне запальне захворювання шкіри, яке характеризується висипаннями і носить хронічний характер. Буває себорейна, мікробна, професійна і справжня екземи. До симптомів екземи на руках зараховують свербіж, тріщини, лущення, екскоріаціі, при розчісуванні можливе інфікування і пігментація.

Читать далее

Остеохондроз

Остеохондроз — дольной поширене захворювання, викликане порушенням обмінних процесів в хребті. Хвороба вражає міжхребцеві диски людини. Найбільш часто остеохондроз виникає в шийному відділі, рідше від захворювання страждає поперековий відділ. Захворювання виявляється болем, скутістю рухів.

Читать далее

Чистка печінки

Печінка — найбільша залоза людського тіла (вага 1200 -1500 г). Виробляє жовч і бере участь в різних процесах обміну речовин. Печінка розташована в черевній порожнині безпосередньо під діафрагмою, займаючи все праве підребер’я і частина лівого. Де вона захищена від ударів і тиску ззовні хребтом і нижніми ребрами.

Читать далее

Очищення організму, судин, антистаріння, омолодження організму

Рано чи пізно ми починаємо відчувати всі негативні наслідки сучасного життя з її нещадним темпом, і починаємо замислюватися про оздоровлення і омолодження організму. Оздоровлення та омолодження організму направлено на уповільнення процесів старіння. У клініках антистаріння сходяться на схемі оздоровчих процедур, які включають: детоксикацію організму, очищення судин і відновлення обміну речовин.

Читать далее

Синдром хронічної втоми. Лікування

Синдром хронічної втоми — це хвороба сучасного світу. Це захворювання характеризується постійною тривалої втомою, не проходить після відпочинку. Синдром хронічної втоми пов’язують з порушенням функціонування регуляторних центрів вегетативної нервової системи. Такі неврози можуть виникнути внаслідок емоційно-інтелектуального навантаження, постійних стресів і зниження фізичної активності.

Читать далее

Комментарии запрещены.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: