Будьте з нами:

Клініка Лад на Великій Кільцевій

У Клініці Лад на Великій Кільцевій здійснюється лікування за унікальною методикою

Програма відновлення в клініці Лад за 15 років плідної роботи перетворила життя тисяч пацієнтів на активне, наповнене здоров’ям без вживання ліків.

Всі наші пацієнти, що звернулися до нас з проблемою зайвої ваги отримали результат в вигляді зниження ваги, відновлення обміну речовин та при дотриманні рекомендацій щодо харчування та способу життя з вдячністю згадують нас та живуть здоровим життям.

В усіх відвідувачів клініки при проходженні курсу приходять до норми показники обміну речовин: цукор крові, холестерин, сечова кислота.

Відновлюється робота детоксикаційних органів: печінки, нирок, жовчного міхура, кишківника.

Пацієнти які страждають від алергічних, аутоімунних захворювань (псоріаз, бронхіальна астма,атопічний дерматит) досягають після лікування стійкої ремісії.

В усіх наших пацієнтів поліпшується стан шкіри, за рахунок її очищення та омолодження. Всі хто пройшов курс досягли підвищення тонусу м’язів, та мають стрункий та підтянутий вигляд.

Дуже приємний факт – всі ці чудові зміни в організмі тривають роками, коли наші гості виконують рекомендації, що складають та надають лікарі клініки.

Як нас знайти

Україна, 08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 5 (Мапа)

Ви будете здорові!
пройдіть у нашій клініці унікальний
5 – 10-денний курс інтенсивного лікування,
Телефонуйте: +38 (097) 586- 555-7

 

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: