Будьте з нами:

Лікування при болях в суглобах

Суглоб – рухлива частина усіх кінцівок опорно-рухового апарату. Розташовується на з’єднанні двох кісток, наводиться в рух за рахунок м’язів і сухожиль. Будь-які неприємні відчуття в таких місцях розглядаються докторами як суглобовий біль.

Хворобливі відчуття в області суглобів говорять про порушення в роботі організму : наявності інфекції, розладу нервової системи, або аутоіммунних хвороб. Це означає, що дискомфорт може бути наслідком будь-якого запалення в тілі. Лікувати симптоми, не розібравшись в джерелі дискомфорту – небезпечно.

У клініці “Лад” ви можете пройти програму інтенсивного лікування, яка допоможе вам відновити своє здоров’я. Ми прибігаємо тільки до перевірених, надійних і повністю безпечних методів, не використовуючи лікарські засоби.

Причини і діагностика

Неприємні відчуття в області суглобів – наслідок багатьох порушень. Основні з них:

  • надмірне навантаження або травма : виникає злокалізоване запалення;
  • системні інфекції – вірусні захворювання, грибкові ураження;
  • аутоіммунні патології: неприємні відчуття виникають в декількох суглобах;
  • відкладення кристалів сечової кислоти(при подагрі і інших захворюваннях).

Також причиною больових відчуттів можуть бути дегенеративні зміни в суглобовій тканині: в цьому випадку дискомфорт посилюється при русі, хоча запалення немає.
Виникненню болів сприяє сидячий спосіб життя. Також вони можуть стати наслідком старих травм або важких, одноманітних навантажень. Симптоми суглобового болю проявляються різними способами.

Якщо у вас виникли неприємні м’язово-суглобові відчуття, і якщо вони повторюються – рекомендуємо негайно звернутися до лікаря і пройти діагностику. Ігноруючи біль, можна прийти до розвитку поза суглобовими патологіями.

Наслідки самолікування

Причини дискомфорту можна з’ясувати лише лабораторно-інструментальним обстеженням. Займаючись самолікуванням, пацієнт не усуває причину хвороби, а посилює її, створюючи ілюзію одужання. Крім того, використання лікарських препаратів веде до їх накопичення в організмі, можливі побічні ефекти і ряд негативних наслідків.

Тільки доктор може поставити правильний діагноз: окрім візуального огляду, проводиться лабораторне дослідження крові, рентген суглоба(виявляє міру деформації), аналіз синовиальной рідини. Самолікування може привести до повної нерухомості ураженої ділянки.

Ефективне лікування під наглядом професіоналів

Пропонуємо пройти курс діагностики і лікування в клініці “Лад”. Ми піклуємося про те, щоб ваш діагноз був поставлений максимально коректно, розробляємо індивідуальний план відновлення і реалізуємо його.

Наші фахівці вирішують питання оздоровлення комплексно. Ми лікуємо організм в цілому, прибігаючи до повністю безпечних методів, виключаючи медикаментозне втручання і усі його негативні наслідки. Не застосовуємо засоби, які можуть мати побічні ефекти.
Пропонуємо розміщення в Києві на Дніпрі або в с. Капитановка Києво-святошинського р-ну(Україна). Приймаємо дзвінки з 9: 00 до 21: 00.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: