Будьте з нами:

Лікування при частих головних болях

Головний біль – цей наслідок розладу якого-небудь органу людського організму. Якщо голова болить частіше, ніж раз в три дні, варто звернути увагу на свій режим дня і роботи, наявність стресових ситуацій, недолік сну, нерегулярне живлення. Ці чинники часто сприяють виникненню напруги і болів.

Найчастіше причинами сильних головних болів є інтоксикація організму, перенапруження м’язів шиї або порушення тонусу судин. Тому при отруєнні, вірусній інфекції, неправильному положенні шиї ми можемо випробовувати дискомфорт в області голови.

Але діагноз може встановити лише лікар, провівши обстеження. Самолікування і самодіагностика тільки тимчасово усувають симптоми. При цьому причина проблеми залишається невиявленою.

У клініці “Лад” ви зможете пройти повну діагностику, після якої для вас буде розроблена індивідуальна програма лікування. Інтенсивний курс розрахований на те, щоб очистити, оздоровити організм, повернути вам комфорт і радість життя.

Можливі причини

Ситуативно головний біль виникає як реакція на несприятливі зовнішні умови, якщо ж вона з’являється регулярно – це говорять про наявність захворювання. Основні захворювання, які супроводжуються сильним головним болем :

  • підвищений артеріальний тиск;
  • патології шийного відділу хребта;
  • атеросклероз судин;
  • порушення мозкового кровообігу;
  • пухлини головного мозку;
  • отруєння організму;
  • травми голови різного ступеня тяжкості.

На постановку діагнозу впливає частота неприємних відчуттів, міра їх інтенсивності і тривалості, наявність інших симптомів. Самолікування може привести до дуже серйозних наслідків, адже хвороба, не виявлена і заглушена пігулками, прогресуватиме. Крім того, лікарські препарати накопичуються в організмі, впливаючи на інші органи. І практично завжди мають побічні ефекти, які відіб’ються на вашому здоров’ї.

Ефективне лікування під наглядом професіоналів

Фахівці клініки “Лад” знають, як важливо підходити до вирішення питань здоров’я комплексно. Ми не використовуємо лікарські засоби. Наші методики – перевірені роками і нашими пацієнтами. Ми організовуємо повну діагностику, розробляємо індивідуальну програму відновлення і допомагаємо своїм пацієнтам повернути здоров’я. У спеціальному розділі ви можете ознайомитися з нашими методиками і змістом лікувальних програм.

Ми забезпечуємо довгостроковий результат для своїх клієнтів. Пропонуємо пацієнтам два варіанти розміщення : в Києві на Дніпрі і в с. Капитановка Києво-святошинського р-ну(Україна). За детальною інформацією про вартість і тривалість курсу – пишіть і дзвоніть нам. Отримали дзвінки з 9: 00 до 21: 00.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: