Будьте з нами:

Клініка для схуднення в місті Київ, Київська область

Існує безліч клінік для схуднення як в Києві так и по всій Україні. Більшість застосовує стандартні методики по зниженню ваги, такі як дієтотерапія і фізичні навантаження.

Існують клініки для схуднення, засновані на принципах альтернативної медицини, які в якості лікування застосовують кодування від зайвої ваги, голковколювання і навіть психосуггестивне програмування.

Пацієнти клінік для схуднення часто мають на меті саме схуднути, та ще й в якомога коротші терміни, однак швидко втрачені кілограми повертаються із надлишком, а іноді і завдають шкоди здоров’ю.

Схуднути правильно, закріпити результат надовго і перестати боятися знову набрати вагу можна в кращій клініці для схуднення в Києві, під постійним контролем фахівців.

Клиника Лад

Клініка для схуднення

Клініка для схуднення в Києві з чудовими умовами, компетентними фахівцями і гарантованим результатом – це клініка Лад.

Місцезнаходження клініки для схуднення в екологічно чистій місцевості, дозволяє, крім загальних процедур, приємно проводити час, насолоджуючись свіжим повітрям і плаванням в сучасних басейнах. А здоровий сон забезпечать комфортні номери з усім необхідним.

Ефективність схуднення залежить від комплексного підходу, який і застосовується в нашій клініці. Перед початком курсу обов’язково проводяться необхідні обстеження, для оцінки стану здоров’я і з метою зрозуміти першопричину набору зайвої ваги.

Найчастіше зайві кілограми є наслідком нездорових відносин з їжею, сімейних харчових звичок або психологічних проблем. У клініці для схуднення Лад створена унікальна програма, яка гарантовано допоможе, без шкоди для здоров’я, позбавитися від ненависних кілограмів і повернути відмінне самопочуття і чудовий зовнішній вигляд.

Програма для схуднення

Програма для схуднення, яку багато років успішно застосовують в клініці Лад заснована на методиці відновлення внутрішніх процесів в організмі, яку запатентувала головний лікар клініки Лариса Бойченко.

Суть програми для схуднення – налагодити роботу внутрішніх органів і систем організму, за допомогою чого відновити правильний обмін речовин. Також провести індивідуальну роботу з пацієнтом, яка націлена на виявлення основної причини набору зайвої ваги і рішення цієї проблеми, для того щоб отриманий результат зберігався на багато років.

Програма для схуднення крім здорового дієтичного харчування включає також ряд процедур для очищення організму та детоксикації. Поетапно проводиться очищення всіх важливих органів і систем, нормалізація рівня цукру в крові, нормалізація тиску і обмінних процесів.

В рамках програми прищеплюються здорові харчові звички, завдяки дієтотерапії, яка підбирається індивідуально і заснована на принципі здорового харчування з великою кількістю свіжих фруктів, овочів і каш.

 

Клиника для похудения Киев

 

Також в програму для схуднення входять:

  • лікувальні фіточаї
  • масаж
  • лікувальна гімнастика
  • фізіотерапевтичне лікування
  • Зрошення кишківника відваром трав
  • Юмейхо Терапія
  • соколікування

 

Результати програми для схуднення в клініці Лад

Программа похудения Киев

Програма для схуднення дасть Вам старт до нового життя без виснажливих дієт і “святкових” коливань ваги. Ви навчитеся знаходити спільну мову з їжею і отримувати задоволення від життя. Після очищення організму від токсинів і шлаків у Вас помітно покращити самопочуття і зовнішній вигляд. І головне – Ви схуднете!

Крім усього іншого Ви придбаєте корисні знання про те, як ефективно організувати свій спосіб життя, щоб продовжити молодість, надовго зберегти красу і стрункість.

Якщо Ви підбираєте клініку для схуднення, зупиніть свій вибір на клініці Лад. Наші фахівці забезпечать Вам комфортний процес схуднення і чудовий результат на довгі роки!

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5 – 10-ти денний курс інтенсивного лікування,
+38 (044) 465-71-23
+38 (097) 586-555-7
+38 (067) 712-68-12

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: