Будьте з нами:

Відгуки про клініку

 1. Олександр сказав:

  Мої вітання ! Гарний колектив та раціональний підхід до оздоровення організму дали чудовий результат ! Почуваюсь значно краще, ніби помолодшав . Дуже всім вам вдячний !

 2. Марина логач сказав:

  Пользуюсь услугами клиники лет 20 , стараюсь быть ежегодно. Ранее приезжала в клинику профилактически , когда появлялось раздражение . Мне 61. Последние годы за здоровьем . Здоровым образом жизни заряжаюсь на длительный период . Доверяю главному врачу Ларисе Дмитриевне . Ей удаётся установить правильные диагнозы и направить мои мысли в верном направлении . Люблю атмосферу этой клиники . Благодарю за самоотверженный труд .* спасибо за витаминизированную водичку и капельное питьё . Август 2022. Марина Логач

 3. Лариса сказав:

  Здравствуйте :-)
  Была у вас осенью прошлого года и увезла самые добрые впечатления.
  Обязательно приеду в этом году.
  Спасибо.
  Буду рада снова встреться со всеми вами.

 4. Віталіна сказав:

  Дуже задоволена, що скористалася детокс програмою. Це дуже цінний вклад у сво здоров’я. Планую приїхати знову. Величезне дякую усьому персоналу.

 5. Євгенія сказав:

  Цей детокс-курс це ніби щеплення від поганих звичок. Коли відчуваєш, як насправді може працювати твій організм, то повертатися до колишнього способу життя вже немає жодного бажання!

 6. Олексій сказав:

  Тепер розумію, що піклуватися про себе варто було починати раніше. Проте після такого серйозного оздоровлення сподіваюсь, що дещо вдасться повернути назад. Їду почуваючись чудово і везу з собою додому корисні звички для себе та близьких.

 7. Олена сказав:

  20 років тому мені видалили жовчний міхур і у мене в палаті була жінка, якій зробили таку саму операцію всього декілька місяців тому, а в неї уже було каміння у жовчовивідних шляхах. Так я зрозуміла, що просто зробити операцію і забути – не вийде. Тож почала піклуватися про своє здоров’я і щороку їздила на місяць до санаторіїв на Захід України та у Чехії. Цього року я замість цієї поїздки пройшла детокс-курс у Клініці Лад. Я впевнена, що тепер ще й і з новими знаннями про свій організм я почуватимуся чудово ще довго. Окрема подяка персоналу клініки: турботливому та професійному водночас.

 8. Тарас сказав:

  3 роки я мучився болем у суглобах, пройшов безліч лікарів і купу діагнозів, що так і не підтвердилися. Яким же було моє здивування, коли я вирішив пройти детокс-курс за компанію з дружиною і біль відчутно зменшився. Вперше за 3 роки без ліків!

 9. Віктор сказав:

  Хронічний гастрит – це не те з чим хочеться жити щодня. До візиту у клініку Лад я думав, що слово «хронічний» означає що ти постійно почуватимешся погано. На щастя, після оздоровчого курсу я зрозумів, що слово «хронічний» означає просто, що ти тепер знаєш на що маєш звертати увагу. А жити можна на всі 100%.

 10. Володимир сказав:

  Вперше в житті зрозумів, що означає сакраментальна фраза «присвятити час собі». Почуваюся не те що краще, а так добре, як ніколи за останні років 10. Продовжив курс ще на тиждень, просто щоб закріпити результат.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: