Будьте з нами:

Лікування при психологічних перенапруженнях

Перенапруження – стан організму, який є одним з наслідків стресу. Виникає як реакція на переляк, неприємну подію, або сильне навантаження – емоційне, розумове, фізичне.

Якщо не вжити заходи вчасно, нервова(психологічне) напруга може вилитися в ускладнення: нервове виснаження і як наслідок – нервовий зрив. Можлива неврастенія, поява фобій, психічних захворювань, таких як психоз. Тому дуже важливі своєчасна діагностика і лікування психологічного перенапруження, які убережуть ваше здоров’я.

Пройшовши курс інтенсивного лікування в клініці “Лад”(Україна), ви зможете позбавитися від першопричини свого стану, зміцнити здоров’я, відчути комфорт і полегшення.

Причини, симптоми і наслідки перенапруження

Усі чинники, із-за яких виникає нервове перенапруження, можна розділити на дві групи: гострі(різка зміна способу життя) і тривалі(негативні чинники впливають на психіку тривало). Причинами може бути недолік повноцінного відпочинку і поганий сон, занадто швидкий ритм життя, які викликають стрес.
Прояви перенапруження :

 • головний біль, млявість, тривожність, дратівливість;
 • прискорене серцебиття, біль в ділянці серця;
 • тремтіння в кінцівках, м’язова напруга;
 • підвищене потовиділення;
 • безсоння, короткий сон, кошмари;
 • забудькуватість, головний біль, агресивність.

Такий стан може проявлятися як в загальмованості, апатії і млявості, так і в протилежних реакціях – нав’язливій підвищеній активності, стані збудження. Нервове перенапруження може привести до цілого ряду негативних наслідків :

 • зниженню імунітету, як наслідок – частим інфекціям;
 • порушенню(підвищенню або пониженню) артеріального тиску;
 • вегетососудистой дистонії, як наслідок – сильним головним болям;
 • порушенню обміну речовин, ожирінню, булімії;
 • захворюванням щитовидної залози і цукровому діабету.

Самолікування – небезпечно: тільки фахівець може розробити програму лікування, яка не просто усуне симптоми, але приведе в порядок життєвий ритм, стабілізує в організмі усі процеси.

Ефективне лікування під наглядом професіоналів

Фахівці клініки “Лад” допоможуть вам повернути здоров’я. Ми проводимо повну діагностику організму, знаходимо джерело проблеми, і розробляємо індивідуальну програму для його усунення. Пропонуємо комплексний підхід: безпечний, перевірений і надійний. У нас є два варіанти розміщення : в Києві на Дніпрі і в с. Капитановка Києво-святошинського р-ну. Дзвоніть, і ми проконсультуємо з усіх питань.

Ми піклуємося про довготривалий результат. Не використовуючи лікарських засобів, ми уникаємо їх накопичення в організмі пацієнта і запобігаємо побічним ефектам, які є природними для медпрепаратів. Ми допоможемо вам повернути здоров’я, молодість і смак життя.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: