Будьте з нами:

Лікування алергічних захворювань

Алергія – це гостра реакція імунної системи на дію яких-небудь речовин внаслідок підвищеної чутливості. Симптоми таких захворювань можуть проявлятися несподівано. Так, наприклад, впродовж життя людина може не стикатися з такою проблемою, але в певному віці внаслідок різних причин у нього може розвинутися алергічне захворювання, яке не можна залишати без уваги.

Причини розвитку алергічних захворювань

Алергічні реакції виникають при дії організму з алергенами. Найбільш поширеними алергенами є:

  • пилок рослин, що провокує розвиток сезонної алергії;
  • побутовий пил;
  • продукти харчування;
  • шерсть тварин;
  • побутові миючі засоби на основі хімічних речовин;
  • деякі лікарські препарати.

Симптоми алергії

Прояви алергічних захворювань залежать від того, яка речовина викликала реакцію і як воно потрапило в організм. Так, наприклад, при респіраторній алергії часто спостерігається нежить, кашель, свербіж в носі і чханні. У важких випадках може виникати задуха.

При контакті алергену з шкірою симптоми можуть проявлятися у вигляді почервоніння, свербежу, лущення і сухості шкіри, нерідко також спостерігається набряклість шкіри в зоні дії речовини. Така реакція часто виникає при контакті з хімічними засобами для прибирання.

Харчові алергічні захворювання виникають при вживанні продуктів харчування і лікарських засобів і проявляються у вигляді нудоти, блювоти, діареї, також можуть виникати кишкові кольки.

Діагностика і лікування алергічних захворювань в клініці “Лад”

Алергія – досить неприємне захворювання, яке у разі відсутності діагностики і лікування може нести загрозу не лише здоров’ю і хорошому самопочуттю людини, але і життю.

Одного лише лікування симптомів часто буває недостатньо. З часом такі прояви можуть виникати знову, саме тому для ефективного вирішення проблеми необхідно забезпечити комплексний підхід.

Клініка “Лад”, розташована в Києві, є одним з кращих медичних центрів України. Наші фахівці, маючи багаторічний досвід, допоможуть вам визначити причини розвитку алергічних захворювань і призначать ефективний курс лікування.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: