Будьте з нами:

Лікування при хронічних запорах

Запор – це дисфункція кишечника, при якій сильно збільшуються інтервали між дефекацією. При такому розладі може спостерігатися або відсутність випорожнення впродовж 48 годин і більше, або утруднення при звільненні, або відчуття неповного звільнення кишечника.

Порушення випорожнення може бути ситуативним або постійним – хронічним. Ситуативні утруднення можуть бути викликані прийомом певних ліків, вживанням продуктів, що утрудняють рух мас в шлунку. Така ситуація триває недовго і дозволяється або сама, або після прийому послаблюючих препаратів. Постійні проблеми, що повторюються, з випорожненням мають специфічні симптоми.

Звернувшись в клініку “Лад”, ви зможете отримати професійну допомогу і поліпшити стан свого здоров’я. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальну програму і потурбуються про ваш комфорт під час курсу інтенсивного лікування.

Симптоми хронічного запору, діагностика

При постановці діагнозу враховується ряд критеріїв. Якщо хоч би два з них спостерігаються у пацієнта впродовж трьох місяців і більше – найімовірніше, спостерігається хронічний запор.

Симптоми хронічного запору :

  • необхідність докладати сильних зусиль до звільнення;
  • занадто тверді випорожнювання, які травмують;
  • відчуття неповного звільнення кишечника;
  • відсутність дефекації впродовж 48 годин і більше.

Якщо подібні відчуття спостерігаються хоч би в 25% дефекаций, слід пройти діагностику, після якої буде призначений повноцінний комплекс лікування.

Причини захворювання можуть бути простими і органічними. Прості – різка зміна раціону, малоактивний спосіб життя або зміна режиму. Органічні – сигналізують про наявність хронічних захворювань ЦНС, ендокринної системи, органів травлення.

Що буде, якщо не вжити заходи вчасно

Наслідки тривалого запору небезпечні. До них відносяться:

  • нетримання калу : може виникнути із-за послаблення м’язів;
  • виникнення новоутворень : як наслідок постійних роздратувань прямої кишки;
  • кровотечі, тріщини : можуть з’явитися із-за твердого випорожнення;
  • інтоксикація організму : токсичні речовини затримуються в організмі.

Крім того, можливі: запалення апендикса, виникнення коліту, гепатиту, ускладнення в роботі жовчовивідних шляхів. Тому украй важливо вчасно звернутися по професійну допомогу.

Ефективне лікування під спостереженням професіоналів

Часи, коли усі питання вирішувалися призначенням проносного, пройшли. Сьогодні проблема вирішується комплексно. У нашій клініці “Лад” ви зможете пройти діагностові, отримати індивідуальну програму лікування і пройти курс, який позбавить вас від проблеми. Для зручності пацієнтів у нас є два центри: в с. Капитановка Києво-святошинського р-ну, і в Києві на Дніпрі(Україна). Отримали дзвінки з 9: 00 до 21: 00.

Наші методи – нешкідливі. Ми не використовуємо лікарські препарати, тому наше лікування повністю позбавлене побічних ефектів. Займаючись усуненням одного захворювання, ми допомагаємо оздоровити організм в цілому. Наші фахівці піклуються про здоров’я кожного пацієнта, допомагаючи здолати найделікатніші труднощі.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: