Будьте з нами:

Алергія, і як позбутися від неї назавжди

Алергія – це надмірна, неадекватна реакція імунної системи організму на подразники.

Подразниками можуть бути як потенційні алергени: цитрусові, шоколад, морська риба, так і абсолютно нешкідливі речовини: молоко, хліб.

Враховуючи цей широкий спектр можливих подразників (збудників алергії) приділяти увагу, при лікуванні алергії, лікарям і пацієнтам необхідно, перш за все імунній системі.

Отже в основі алергії лежить надмірна реакція імунної системи.

Що це таке по суті?

Імунна система – це величезна кількість клітин – воїнів, які стояли на сторожі людського організму повсюдно. На шкірі і слизових оболонках, в кишечнику, у легенях, в серці, в крові, в лімфі, в головному і спинному мозку – в кожному куточку нашого організму є імунні клітини. Їх ще називають антитіла, лімфоцити, імуноглобуліни, іноферони і т.д.

Кожна така клітинка після народження в кістковому мозку, набуває професію: «борець з бактеріями», «борець з вірусами», «борець з раковими клітинами», «борець з глистами» і т.д. Кожна група з однієї «професією» знаходиться в згоді з іншою групою.

Якщо імунітет міцний і здоровий, людина не хворіє нічим і ніколи.

Якщо імунітет слабкий – виникають захворювання, які безпосередньо пов’язані зі слабкою ланкою в системі клітин «воїнів».

Якщо імунітет досить сильний, але порушився паритет між групами клітин, виникають неадекватні надмірні реакції – алергія.

У відповідь на вступ навіть мізерної кількості речовини (понюхав квітку) виникає імунна реакція як на надходження отрути. Далі починають реагувати органи – мішені – виникає набряк слизової носа, дихальних шляхів, висипання на шкірі і слизових оболонках. У деяких випадках ця реакція може закінчитися летально.

Медикаментозне лікування алергічних реакцій завжди направлено на заспокоєння або придушення імунних клітин. Якщо займатися тільки цим і не шукати причину, яка привела до дисбалансу між групами імунних клітин, алергічна реакція трансформується в аутоімунне захворювання: бронхіальна астма, екзема, псоріаз, ревматоїдний артрит і ще дуже багато важких інвалідизуючих захворювань.

Так як правильно боротися, а ще краще не запускати алергію?

Відповідь проста – необхідно підтримувати здоров’я і нормальну роботу органів і систем, які контролюють і регулюють функції імунної системи. Це: печінка, лімфатична і кровоносна системи, кишечник і мікрофлора організму людини.

Очищення печінки, лімфи, крові, підтримка мікрофлори організму в здоровому стані забезпечує своєчасну і точну реакцію імунної системи, не допускає порушення балансу між окремими групами імунних клітин.

Якщо навчитися правильно збагачувати свій організм достатньою кількістю вітамінів і мікроелементів, очистити організм від токсинів, алергенів, хімічних речовин, впливом на ту систему органів які хворі або генетично схильні до захворювання – можна повністю відновити уражені системи та органи.

Тільки позбувшись першопричини появи алергії можна позбутися від неї назавжди.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5 – 26ти денний курс інтенсивного лікування,
+38 (044) 465-71-23
+38 (097) 586-555-7
+38 (067) 712-68-12

>

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: