Будьте з нами:

Як заново відродити організм

«Людина народжена щоб бути здоровою, щасливою і успішною. Радіти життю і отримувати від усього або користь, або задоволення, а краще і перше і друге! » – такий девіз клініки «Лад». Як досягти цього лише за п’ять днів, розповідає головний лікар Лариса Бойченко.

Людина живе завдяки тому, що в її організмі відбувається постійний процес споживання корисних речовин і виведення шкідливих, баластних. Є п’ять життєво необхідних елементів: білки, жири, вуглеводи, вітаміни і вода. Вуглеводи дають нам енергію, білки йдуть на побудову організму, а жири потрібні для створення клітинних оболонок і забезпечення певних запасів у випадку фізичних чи емоційних перевантажень. Вітаміни необхідні для побудови імунітету, вода ж є середовищем для протікання всіх внутрішніх процесів. Але разом з поживними речовинами в організм потрапляють і баластні, токсичні. Ми постійно кудись поспішаємо, їмо не завжди якісну їжу, дихаємо забрудненим повітрям і п’ємо не кришталево чисту воду. В результаті накопичення корисних речовин стало недостатнім, а шкідливих – надлишковим. У нашій клініці ми за п’ять днів відновлюємо цю порушену гармонію, нормалізують обмін речовин. Відбувається ендоекологічна детоксикація, і всі клітини людського організму починають отримувати повноцінне харчування. А правильна робота кожного органу – це і є здоров’я, тривалість нашого життя.

П’ять днів – мінімальний термін, за який можна відродити організм. Ми розробили цей інтенсивний курс для тих, хто не може собі дозволити відірватися від справ на великий період часу. Процес відновлення триває цілодобово. П’ять днів – це 120 годин повноцінної роботи: точна і швидка діагностика, дієтичне харчування, масаж, вісцеральна терапія, лікувальна гімнастика і різні SPA – процедури далеко не повний перелік відновлювальних заходів.

«Якщо ти не хочеш, щоб ліки стали твоєю їжею, нехай їжа стане твоїм ліками», – говорив Авіценна.

Велика кількість овочів і фруктів, каші на воді – база нашого харчування. Без солі і безбелковая дієта дозволяє максимально розвантажити роботу шлунково-кишкового тракту. Їжа, перетворюючись на клітковину, очищає кишечник, вбираючи в себе, як губка, все токсини, які накопичилися там і паралельно відновлює слизову оболонку кишечника. Сприяє виведенню шкідливих речовин і Слабомінеральні гірська вода, збагачена іонами срібла, які є додатковим природним детоксикантом. Протягом дня нашим пацієнтам подають різні трав’яні чаї: жовчогінний, імуномодулюючий, нирковий, очіщающій.Ми складаємо трав’яні збори індивідуально для кожного пацієнта. Супутнім приємним ефектом є схуднення. В середньому жінки за тиждень втрачають три-чотири кілограми, а чоловіки близько п’яти. Кожен день наші пацієнти займаються лікувальною гімнастикою, яка не тільки відновлює роботу хребта, але і підвищує еластичність всіх зв’язок і м’язів. Є й інші процедури, спрямовані на поліпшення кровообігу: лімфодренажний і підводний масажі, сауна. Дивно ефективна вісцеральна терапія. Лікар певними натисканнями долонь нормалізує роботу внутрішніх органів, тим самим відновлюючи повноцінне харчування в хребетному стовпі. Після цієї процедури йдуть болю навіть у людей з міжхребцевими грижами.

Ще один принцип нашої клініки – всеосяжна турбота про пацієнтів. Я пам’ятаю всіх своїх пацієнтів. Наш персонал опікується кожного пацієнта цілодобово, і ось цю турботу, як про дитину, вони цінують не менше, ніж ефект від лікування.

Ми відновлюємо обмін речовин без використання ліків та біологічних добавок. Досягати високих результатів дозволяють вміло підібрані і послідовно складені для пацієнтів індивідуальні програми. Відбувається не тільки ендоекологічна реабілітація, а й психологічна – людина розуміє, що для того щоб бути здоровою, достатньо просто почати їсти правильні продукти. Тут відроджується смак до життя. Енергія сама зароджується в організмі в силу нормалізації всіх процесів.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5 – 26ти денний курс інтенсивного лікування,
+38 (044) 465-71-23
+38 (097) 586-555-7
+38 (067) 712-68-12

Comments are closed.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: