Будьте з нами:

Лікування при болях в області хребта

Дискомфорт в спині – симптом ряду захворювань, пов’язаних з порушеннями в роботі хребта : міжхребцевих дисків, нервів, зв’язок або м’язів. Неприємні відчуття можуть бути раптовими і постійними. Будь-які больові відчуття сигналізують про проблему в організмі, і потрібно професійну діагностику. Опорно-руховий апарат – дуже складна система, і поставити правильний діагноз зможе тільки фахівець.

У клініці “Лад” ви можете пройти інтенсивний оздоровчий курс, який розв’яже вашу проблему. Наші фахівці проведуть ретельну діагностику, складуть для вас індивідуальний план лікування і допомагатимуть упродовж усього курсу.

Причини болів в спині

Найчастіше причина неприємних відчуттів – незначні мікроушкодження зв’язок або суглобів, розтягування м’язів, спазм м’язів і ін. Такі зміни можуть виникати внаслідок надмірних навантажень, підняття занадто важких предметів, неправильної техніки виконання фізичних вправ, фізіологічних змін(менструація, вагітність), різкого набору ваги.

Інша група причин – це захворювання: хвороби внутрішніх органів, запальні процеси, зміщення хребців, грижа, радикуліт, ускладнення після простудних захворювань, нестабільна робота кишечника і ін.

Небезпека болів в спині

Ситуативні неприємні відчуття можуть пройти без втручання, і найчастіше вони не представляють загрози для організму. Больові симптоми представляють небезпеку, якщо вони:

  • епізодично повторюються або не припиняються тривалий час;
  • при рухах або будь-яких физнагрузках – стають сильніше;
  • викликають відчуття скутості в області лопаток, попереку;
  • ведуть до обмеження рухливості, напруги рук і ніг;
  • супроводжуються підвищенням температури тіла.

Якщо біль в спині супроводжується вказаними проблемами, треба негайно звернутися до лікаря. Самолікування при болях в попереку – небезпечно, оскільки хребет є складною системою, і встановити діагноз, усунувши першопричину, а не тільки її симптоми зможе лише кваліфікований фахівець.

Ефективне лікування під наглядом професіоналів

Наша клініка пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми. Ми організовуємо діагностику і повний комплекс оздоровчих процедур при виникненні різних захворювань, у тому числі при появі болів в області хребта.

Професіонали клініки “Лад” пропонують індивідуальну повну діагностику на базі власного комплексу. Ми організовуємо лікування повністю безпечними методами: без лікарських засобів, екзотичних методик і опори на “таємні сили”. Пропонуємо для зручності клієнтів два види розміщення : в Києві на Дніпрі або в с. Капитановка Києво-святошинського р-ну(Україна). Щоб отримати детальну консультацію, дзвоните нам. Отримали дзвінки з 9: 00 до 21: 00.

Ознайомтеся з нашими методами і прийміть правильне рішення про те, що буде кращий для вашого здоров’я в довгостроковій перспективі. Ми потурбуємося про вас і ваше майбутнє.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: