⭐ К юбилею 🌿клиники «Лад»🌿 каждый пациент с первого посещения получает скидочную карту 🎁

Навіщо потрібне очищення організму?

У сучасних умовах далеко не усі можуть похвалитися, що ведуть правильний спосіб життя. На це може бракувати сили, час або бажання. Адже для того, щоб вести правильний спосіб життя, необхідно багатьом пожертвувати. Також значення мають умови, в яких людина живе, працює, відпочиває і так далі. Фаст-фуд, алкоголь, кава, нікотин, переїдання — усе це призводить до того, що в організмі все більше накопичується сміття, у вигляді шлаків і токсинів. Із-за неправильного способу життя організму украй важко самоочищатися, тому йому необхідно допомогти.

Нерідко причинами головних болів, дратівливості, безсоння, швидкій стомлюваності можуть бути саме токсини і шлаки. Як відомо, необхідно усунути причину хвороби, а не її ознаки, оскільки якщо намагатися постійно заглушати біль, дискомфорт, можна легко прийти до гастриту, виразкової хвороби і інших захворювань внутрішніх органів.

Повне очищення організму — оптимальний спосіб в досягненні здоров’я і краси. Саме у такому порядку варто робити очищати організм, оскільки комплексне очищення організму — це процедура не одного тижня і місяця, адже ми роками діє на шкоду власному організму. Але з часом очищення організму дасть результат, про який ви не пошкодуєте. Особливо важлива для здоров’я чищення організму від паразитів, алкоголю а також очищення організму після паління.

Очищення від шлаків і токсинів

Для того, щоб очищення організму від шлаків і токсинів мала свої результати, важливо дотримуватися певної послідовності.

Перший і найважливіший етап — це очищення кишечника. Оскільки досить часто причиною різних недуг є скам’янілі маси в товстій кишці. Способів очистити кишечник існує немало, починаючи від простих клізм і до йогічних процедур. У кожного з них є свої плюси і мінуси, тому перед початком процедур краще всього проконсультуватися з лікарем. Після проведення процедур по чищенню кишечника відновиться нормальна мікрофлора, в кров почнуть поступати поживні речовини з їжі без токсинів.

Далі очищається печінка і жовчний міхур. Ці процедури необхідно виконувати тільки після чищення кишечника, інакше можна зашкодити організму. Очищення печінки і жовчного міхура допоможе нормалізувати кровопостачання, сприяє відновленню обміну речовин в організмі, полегшує роботу серця і органів черевної порожнини.

Третім етапом є чищення шлунку і підшлункової залози. Ці органи учувствуют в переробці їжі і насиченні організму усіма необхідними для життєдіяльності речовинами.

Очищення організму від шлаків і токсинів припускає і чищення дихальної системи після органів травлення. Тепер в кров поступає значно більше чистого кисню і менше токсинів.

Наступний крок — очищення крові і лімфи. У результаті внутрішні органи отримуватимуть значно більше поживних речовин, зможуть швидше і ефективніше відновитися. На етапі очищення крові відбувається і очищення посудин, оскільки оновлена кров повинна текти по чистих посудинах.

Очистити організм від шлаків і токсинів без чищення бруньок неможливо. Це головний фільтр в організмі, через який проходить кров. Саме тому бруньки очищаються після крові. В результаті функції нирок зможуть відновитися, що сприятливо позначиться на усьому організмі.

Очищення організму від солей

Останній і найскладніший етап — очищення сполучних тканин і суглобів, на цьому етапі відбувається очищення організму від солей. З часом суглоби втрачають свою еластичність, засмічуються солями. У результаті відчувається біль, хрускіт в суглобах, відбувається накопичення в організмі сечової кислоти, відбувається збій ліпідного обміну, що може привести до розвитку подагри, поліартриту і інших захворювань.

Вивести солі з організму можна за допомогою різних способів, серед яких немало методів народної медицини. Не варто забувати про те, що остаточно поставити діагноз і призначити лікування може тільки лікар. Але більшою мірою результат очищення організму від солей залежить від правильності очищенні усього організму.

Результатом проведених процедур стане не лише прекрасне самопочуття, але і гарний зовнішній вигляд шкіри.

Очищення організму від паразитів

У незначній кількості паразити, що знаходяться в оргазмі людини, діють як тренажер імунної системи. Але якщо число паразитів збільшується, в організмі починаються проблеми. Паразити впливають на практично усі системи організму, включаючи психіку. Паразити провокують запальні процеси, викликають алергію, виділяють молочну кислоту і інші отрути, погіршують стан крові і так далі

Щоб очистити організм від паразитів окрім вищеперелічених комплексних процедур по очищенню організму, необхідно дотримуватися розвантажувально-дієтичної терапії, а саме виключити продукти, що містять тремтінню і сприяючі бродінню, приміром, цукор.

Якщо сам організм не в силі впоратися з подібною проблемою, застосовуються антибіотики і інші ліки, приймати які можна тільки з дозволу лікаря.

 

Як вже було сказано, чищення організму тривалий і трудомісткий процес. Але існують також експрес програми, такі як швидке очищення організму що дозволяють також добитися непоганих результатів.

Незалежно від вибраної системи, важливо пам’ятати про те, що чищення організму матиме бажаний результат тільки у тому випадку, якщо ви переглянете власний спосіб життя і звички. Інакше процедури зроблять лише короткочасний косметичний ефект.

Якщо Ви хочете очистити свій організм, поліпшивши в той же час своє здоров’я і якість життя, звертайтеся в клініку «Лад».

Ви будете здорові !

пройдіть в нашій клініці унікальний

5-ти денний курс інтенсивного лікування

який включає

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, живлення, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна і інші процедури
  • багато що, багато що інше

Дзвоніть : (044) 22-12-555

Комментарии запрещены.

Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: