Будьте з нами:

Лікування дисбактеріозу

Дисбактеріоз – синдром, при якому відбувається порушення рівноваги мікроорганізмів в кишечнику. На думку більшості фахівців, захворювання виникає внаслідок інших патологій.

Значення мікрофлори кишечника важко переоцінити. Вона забезпечує синтез вітамінів, забезпечує оптимальний газообмін, сприяє оновленню клітин слизової оболонки кишечника і стимулює їх роботу. Склад мікрофлори унікальний у кожної людини. Він схильний до змін в залежності від харчування, пори року, віку. Тому говорити про те, яка мікрофлора є нормальною дуже складно.

Дисбактеріоз може бути викликаний різними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, такими як гепатит, коліт, гастрит і іншими. Нерідко захворювання виникає через прийом антибіотиків, кишкових інфекцій та інших факторів. Також дисбактеріоз може бути викликане браком в раціоні людини рослинних волокон, які містяться в зернових, фруктах і т.д. В результаті цього корисні бактерії гинуть. Дисбактеріоз викликає слабкість, втрату апетиту, запори, діареї, здуття живота і т.д.

Для того щоб лікування дисбактеріозу було ефективним, важливо правильно визначити причинні його виникнення, для цього необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

У нашій клініці ми пропонуємо своїм клієнтам пройти діагностику на сучасному висококласному обладнанні. Це гарантує правильність поставленого діагнозу і призначення лікування в індивідуальному порядку.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: