Будьте з нами:

Очищення організму, судин, антистаріння, омолодження організму

Рано чи пізно ми починаємо відчувати всі негативні наслідки сучасного життя з її нещадним темпом, і починаємо замислюватися про оздоровлення і омолодження організму. Оздоровлення та омолодження організму направлено на уповільнення процесів старіння. У клініках антистаріння сходяться на схемі оздоровчих процедур, які включають: детоксикацію організму, очищення судин і відновлення обміну речовин. Різні методики мають на увазі додаткові заходи, але саме ці три групи медичних дій ефективно омолоджують, оздоровлюють, спрямовані на очищення організму . Детоксикація – це очищення організму від токсичних речовин. Другий крок – очищення судин. У клініках пропонують такі методи очищення судин:

  • екстракорпоральна гемокорекція, яка відновлює і нормалізує судинний тонус, знижує рівень холестерину, очищення від бляшок;
  • внутрішньосудинне лазерне опромінення крові;
  • медикаментозна терапія, що включає судинні препарати, реокорректори, гепатопротектори та ін препарати для очищення і відновлення судинної системи.

Для комплексного оздоровлення і омолоджування організму, клініки антистаріння разом з очищенням судин комплексно проводять процедури по відновлення обміну речовин:

  • розробка індивідуальних дієт;
  • фізіотерапія і всі види масажів;
  • оздоровча гімнастика.

Одним з найшвидших способів омолодження є омолодження шкіри. Тут поєднується косметична, пластична і лікувальна медицина. Омолодження шкіри може проводитися за допомогою косметичних омолоджуючих і очищають масок, які можуть впливати на шкіру як на поверхневому рівні, так і на клітинному. Завдяки методу голковколювання відбувається омолодження шкіри, за рахунок стимуляції клітин епідермісу та судин в місцях уколу. Більш радикальний лазерний метод омолодження шкіри передбачає видалення верхнього шару шкіри лазером, таким чином, стимулюючи вироблення колагену. Популярний метод омолодження шкіри – пластична хірургія, найбільш радикальний – припускає ліфтинг (підтяжку) мімічних зморшок за рахунок видалення шкірних надлишків. Існує також маса інших методів омолодження та оздоровлення шкіри, які проводять в клініках антистаріння і краси.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого
Телефонуйте: (044) 22-12-555

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: