Будьте з нами:

Бронхіальна астма. Лікування.

Бронхіальна астма – це алергічне захворювання, хронічне запалення дихальних шляхів, що супроводжується гіперреактивністю бронхів на різні стимули. Астма характеризуються перманентної обструкцією бронх, нападами кашлю, свистячими хрипами, відчуттям здавленості у грудях. Число хворих на астму постійно зростає, цей процес пояснюється декількома факторами:

  • збільшення частини алергенів і забруднення домашнього середовища, активне зростаюче забруднення природного середовища;
  • часті захворювання ГРВІ в ранньому віці;
  • зростаючу кількість народжень з недоношеним строком;
  • куріння в сім’ї, особливо вагітних і годуючих матерів;

У нашій клініці проводять діагностику астми, виявлення алергенів та лікування бронхіальної астми у дорослих і дітей. Сучасні методи лікування спрямовані не тільки на зняття симптомів, а й на контроль хвороби протягом всього періоду. Таке лікування може повністю блокувати механізми прогресування бронхіальної астми. У нашій клініці проводиться базове лікування, метою якого є блокування розвитку хвороби надалі. Основа базисної терапії в нашій клініці – це препарати стратегічного дії, які запобігають астматичні напади шляхом придушення специфічних запалень в бронхах. Препарати базисного лікування-не гормональні, що блокують вивільнення речовин, дратівливих слизисту оболонку бронх. Яскраво виражена астма вимагає більш радикальних методів лікування, в цьому випадку призначають гормональні сильні протизапальні препарати, спрямовані на захист бронх від склерозування. Лікування глюкокортикостероїдами у формі кишенькових інгаляторів впливають тільки на бронхіальне дерево, не впливаючи на інші органи. При важких загостреннях астми призначають лікування глюкокортикостероїдними препаратами всередину. Зазвичай такий курс лікування не тривалий і не впливає на функціонування інших систем організму. З часом сильнодіючі препарати можна відмінити і перейти на підтримуюче базове лікування, без шкоди для здоров’я. Для зняття симптомів і нападів ядухи застосовують бронхорозширюючі препарати у вигляді кишенькових інгаляторів. Такі препарати припиняють астматичні напади при перших ознаках їх. Для ефективного лікування астми необхідно строго дотримуватися всіх вказівок лікаря і дотримуватися дозування. У нашій клініці фахівці допоможуть правильно діагностувати хворобу і призначити індивідуальне лікування.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого
Телефонуйте: (044) 22-12-555

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: