Будьте з нами:

Відновлення обміну речовин.

Перед тим як говорити про відновлення обміну речовин, слід усвідомити, що таке порушення обміну речовин. Обмін речовин це складний хімічний процес перетворення речовин та енергій в організмі. Обмін речовин складається з двох нерозривних процесів: анаболізму і катаболізму. Коли їжа потрапляє в організм і починає перероблятися в корисні речовини, відбувається анаболічний процес. Коли створені речовини руйнуються і перетворюються в енергію, попутно переходячи у відходи – відбувається катаболический обмін.

Обмін речовин має свою швидкість, яка, в ідеалі, дозволяє отримувати необхідну кількість енергії для організму без побічних ефектів. Сучасний спосіб життя більшості людей далеко не самий здоровий, особливо яскраво це проявляється в звичках і культурі харчування. Дієти, фастфуди, мізерні обіди, харчові добавки, надмірність консервантів – все це яскраво виражається на процесі обміну речовин. Якщо організм отримує їжі більше ніж того вимагає – зайве моментально складується в жирову тканину.

Якщо ми виснажуємо себе голодом, організм істерично збирає всю можливу енергію в складки «на чорний день». Відновлення обміну речовин відбувається за допомогою різних методів, але найбільш ефективно відновлення відбувається, якщо ці методи застосовувати комплексно. По-перше, необхідно серйозно переглянути погляди на правильне харчування. Дієта, правильний режим харчування та контроль енергетичної цінності продуктів перший крок до відновлення нормального обміну речовин. По-друге, фізичні вправи прискорювати процес відновлення і підвищать загальний тонус організму. Не обов’язково ходити на заняття з фітнесу, вистачить і 15 хвилин присідань в день, довгих прогулянок або танців, щоб запустити процес відновлення.

До методів відновлення обмінного процесу також відносять:

 • фітотерапію,
 • масажі,
 • аутотренінги,
 • загартовування,
 • в особливо складних випадках призначають фармакологічні препарати.

  Щоб відновити обмін речовин а не погіршити порушення слід звернутися до лікаря дієтолога або в спеціалізовану клініку.

  Ви будете здорові!
  пройдіть в нашій клініці унікальний
  5-ти денний курс інтенсивного лікування,
  який включає в себе
  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого
  • Телефонуйте: (044) 22-12-555

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: