Будьте з нами:

Лікування екземи на руках

Екзема – це рецидивне запальне захворювання шкіри, яке характеризується висипаннями і носить хронічний характер. Буває себорейна, мікробна, професійна і справжня екземи. До симптомів екземи на руках зараховують свербіж, тріщини, лущення, екскоріаціі, при розчісуванні можливе інфікування і пігментація.

Екзема на руках це найлегша форма захворювання, яка лікується і з мінімальною можливістю рецидивів. Як правило, екзема виникає при комплексній дії негативних обмінних, нейроалергічних, екзогенних та ендокринних факторів. Причиною екземи на руках може бути ендокринний розлад, спадковість, імунні порушення, захворювання печінки або шлунково-кишкового тракту, стреси або професійні фактори. Лікування екземи на руках може бути ефективно в тому випадку, коли лікар-дерматолог правильно визначить причину виникнення хвороби, а також підбору індивідуального комплексу лікування.

Реакція на препарати і методи у кожного пацієнта суто індивідуальні, тому й лікування має бути скориговано під кожного окремо взятого-пацієнта. Лікування екземи на руках має проходити тільки в комплексі і включати дієту, заспокійливі препарати та медикаментозне лікування. Екзема на руках дуже чутлива до сонця і воді, тому під час лікування рекомендується уникати довгого перебування на сонці і намагатися не мочити руки. Уражені місця на руках необхідно обробляти мазями, закривати пов’язками та бинтами, носити компреси, шкіра рук повинна бути зволоженою. Для відділення корок призначаються спеціальні креми. При лікуванні екземи на руках дуже важливо виключити контакти з миючими або іншими хімічними засобами, обмежити використання мила і не використовувати при митті гарячу воду.

Важливою частиною в лікуванні екземи на руках є застосування мед препаратів. Імуномодулятори контролюють запальний процес на шкірі рук. Лікування антибіотиками, протигрибковими та противірусними препаратами зменшує уражену екземою область і знімає набряк рук. Так як причиною виникнення екземи на руках часто є стреси або нервові розлади, лікування може включати седативні препарати, голковколювання і антистресову терапію. Сучасні методи лікування пропонують також лазеротерапію, БАД добавки до дієти.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого
Телефонуйте: (044) 22-12-555

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: