Будьте з нами:

Остеохондроз

Остеохондроз – дольной поширене захворювання, викликане порушенням обмінних процесів в хребті. Хвороба вражає міжхребцеві диски людини. Найбільш часто остеохондроз виникає в шийному відділі, рідше від захворювання страждає поперековий відділ. Захворювання виявляється болем, скутістю рухів. Лікування остеохондрозу в першу чергу спрямоване на усунення больових відчуттів в спині, зниження тонусу напружених м’язів.

Одна з головних причин виникнення захворювання – фізичні навантаження, що викликають травми міжхребцевих дисків.

Щоб зрозуміти специфіку лікування остеохондрозу, важливо зрозуміти специфіку пристрою хребта. Хребетний стовп складається з 35 хребців і утримує на собі всю тяжкість тіла людини. Міжхребетні диски є амортизирующим пристроєм, завдяки якому хребці безболісно переносять навантаження. Це щільне хрящове кільце, в середині якого знаходиться полужидкое ядро. Міжхребетні диски беруть на себе всі навантаження при бігу, стрибках, ношення. Тому успішне лікування остеохондрозу передбачає відновлення пружних властивостей міжхребцевих дисків.

З віком амортизуючі властивості міжхребцевих дисків втрачаються, відстань між хребцями зменшується. Згодом роль міжхребцевих дисків обмежується тільки перемежением хребців.

Остеохондроз, як і хвороби суглобів, лікувати досить складно, так як ще не існує методів, що перешкоджають старінню організму. Але правильно сплановане лікування може істотно уповільнити процес розвитку захворювання і запобігти появі ускладнень.

Якщо Вас турбує остеохондроз або хвороби суглобів, не варто зволікати, звертайтеся в клініку «Лад» в Києві. Завдяки досвідченим фахівцям, висококласним методам діагностики ми допоможемо Вам залишатися здоровими і життєрадісними.

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: