Будьте з нами:

Зниження рівня холестерину

Холестерин – це речовина з ряду ліпідів, бере участь в будівництві і метаболізмі клітин та виробленні статевих гормонів. Він виробляється печінкою, а також надходить в організм з продуктами харчування. Холестерин життєво важливий для людини, тому репутація цієї речовини незаслужено негативна. Підвищений вміст холестерину в крові провокує захворювання серцево-судинної системи і є причиною атеросклерозу. Підвищений рівень холестерину (ЛПНЩ) в крові робить артерії нееластичними і може спровокувати виникнення тромбів, в такому випадку необхідно прийняти заходи для зниження рівня ЛПНЩ.

Характерними симптомами підвищеного рівня холестерину в крові є стенокардія, біль в ногах при русі (синдром Шарко), відкладення під шкірою рожево-жовтого кольору.

Традиційно, для зниження рівня холестерину призначають три типи фармакологічних препаратів. Препарати, що знижують рівень ЛПНЩ діляться в залежності від типу дії:

  1. Статини спрямовані на блокування вироблення ферментів, без яких неможливе виробництво холестерину. Це найбільш популярні медикаменти для зниження рівня холестерину. Лікування статинами дозволяє знижувати рівень ЛПНЩ до 60%.
  2. фіброєвої кислоти впливають на печінку, прискорюючи окислення жирних кислот, тим самим, знижуючи рівень холестерину в крові.
  3. Препарати, які взаємодіють з жовчної кислотою. Зниження рівня складних ліпідів в крові відбувається за рахунок зниження вироблення холестерину печінкою.

Перераховані медикаменти призначаються в тому випадку, коли зниження критично високого рівня холестерину в крові не вдається досягти зміною способу життя. При не критичному рівні холестерину в крові зниження ЛПНЩ до норми може бути досягнуто за допомогою дієти, фізичних навантажень.

Ви будете здорові!
пройдіть в нашій клініці унікальний
5-ти денний курс інтенсивного лікування,

який включає в себе

  • медичне обстеження, аналізи, роботу лікарів
  • проживання, харчування, трав’яні чаї, кисневі коктейлі
  • щоденні масажі, сауна та інші процедури
  • багато, багато іншого
Телефонуйте: (044) 22-12-555

Comments are closed.

Вернуться в рубрику .
Задайте питання - вам дадуть відповідь!
Написати на сторінці: